/Files/images/P1150397.JPG

В умовах неперервного оновлення освіти важлива роль відводиться організації методичної роботи, яка є «мозковим центром» навчального закладу.
В училищі вона організована згідно з «Положенням про методичну роботу в ПТНЗ», яка здійснюється відповідно до перспективного плану роботи педагогічного колективу на рік. Педагогічний колектив професійно-технічного училища працює над єдиною методичною проблемою: «Створення сучасного методичного супроводу уроку теоретичного та виробничого навчання на основі впровадження інформаційних технологій».
Основні напрямки роботи педагогічного колективу:
1. Підвищення результативності навчання, спрямування навчальної діяльності на високі кінцеві результати, всебічний розвиток особистості.

2. Забезпечення розвитку позитивної мотивації до процесу навчальної діяльності, виховання та навчання здатності впродовж життя навчатися.

3. Активне використання інформаційних технологій як засобу підвищення інтересу, зацікавленості до навчання, формування стійких навичок самоосвіти, культурного комунікативного спілкування у світовому інформаційному просторі. (електронні підручники, електронні довідники та енциклопедії, нотатники, презентації, програми для перевірки знань, засоби мультимедіа).

4. Модернізація лабораторій, майстерень.

5. Постійне вдосконалювання й модернізація уроку. Тільки творчий підхід до уроку з урахуванням нових досягнень в області педагогічної психології й передового досвіду забезпечить високий рівень викладання.

6. Застосування інноваційних технологій навчання (модульної, особистісно-орієнтованої, проектної, ігрової) та авторських технологій навчання.

7. Розвиток батьківського самоврядування, співпраця вчителів і батьків у створенні умов для виховання особистості.

8. Розвиток учнівського самоврядування, яке є однією з умов залучення учнів до громадської діяльності.

9. Підвищення ефективності виховної та позакласної роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 287

Коментарi

  • Александр

    2012-03-14 13:37:28

    Отпадный сайт. Мне нравиться. Так держать!!!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.