1 вересня - день знань!

1 вересня - день знань!

Урочисто святково розпочався День знань в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти». Ведучими на святі були викладачі центру Зінченко Олена Миколаївна та Політько Ігор Олександрович. Вони щиро привітали присутніх зі святом та побажали викладачам, майстрам та учням наснаги, терпіння, творчих успіхів та нових звершень в нашому навчальному році.
/Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0488.JPG /Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0490.JPG
Пед. колектив та учнів привітали випускники центру,серед них випускниця групи продавець продовольчих товарів, переможниця багатьох олімпіад та конкурсів Зигаленко Інна. Прикрасою свята стали виступи солістів Полтавської обласної філармонії, заслужених артистів України Тетяни Садохіної та Миколи Гармаша. Пісні про Україну, рідне місто Полтаву та кохання лунали в залі центру. Гучними оплесками присутні дякували артистам за прекрасні незабутні виступи.
/Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0493.JPG /Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0496.JPG
Клірик Свято – Миколаївського кафедрального собору протоієрей Олег освятив присутніх та благословив на вдачу, благополуччя. Як приязна родина зустріли з хлібом і сіллю першокурсників та учнів працівники навчального закладу.
/Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0579.JPG /Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0586.JPG
/Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0596.JPG /Files/images/2017_rk/pershe_veresnya/DSC_0597.JPG
Продзвенів перший дзвінок, через розстелену доріжку з рушників у дорогу знань, загадавши бажання пройшли учні ДНЗ «ПЦ ПТО». Легкого невимушеного навчального року та гарних друзів вам!
Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.