Зустріч з випускником учасником АТО.

Зустріч з випускником учасником АТО.

Нелегкий шлях навчання, цікавий та змістовний пройшли наші випускники. Це перша гордість, вони для нас не лише учні, а рідня. За 50 років існування навчальний заклад виховав багато поколінь фахівців, які працюють на благо України та за її кордонами.
/Files/images/2017_rk/patrotichne_vihovannya/zustrch_z_vipusknikom_ato/DSCF2674.JPG /Files/images/2017_rk/patrotichne_vihovannya/zustrch_z_vipusknikom_ato/DSCF2675.JPG
Ми пишаємося нашими випускниками, які захищають незалежність країни на сході України. Неодноразово зустрічалися з учнями центру, були жаданими гостями. 1 вересня відбулася зустріч з випускником навчального закладу, учасником АТО, який обрав професію військового – Сергієм Лобовим.
/Files/images/2017_rk/patrotichne_vihovannya/zustrch_z_vipusknikom_ato/DSCF2677.JPG /Files/images/2017_rk/patrotichne_vihovannya/zustrch_z_vipusknikom_ato/DSCF2676.JPG
Учні з цікавістю слухали розповідь Сергія про військові будні, про його побратимів. Які мужньо виконують свій обов’язок. На кінці зустрічі учні задали питання, на які Сергій з задоволенням відповів та побажали йому повернутися живим та неушкодженим.
Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.