/Files/images/averkeva/2011-2012_rk/PC031499.JPGАверкеєва

Олена Володимирівна

Викладач

хімії та біології вищої категорії ДНЗ ПЦ ПТО

Усе в наших руках!

Калейдоскоп

Однією з наших найулюбленіших іграшок у дитинстві був калейдоскоп. Пам’ятаєте, така труба, в яку дивишся, а там неповторні й дивовижні візерунки? Ти крутиш трубу в руках, а візерунки починають змінюватися, переливатися. Видовище, яке зачаровує… Тоді здавалося, що візерунки ніколи не повторюються. А ще завжди було цікаво, хто ж їх складає? Ми й гадки не мали, що це лише кольорові шматочки скла, що відбиваються в дзеркалах. Оці кольорові шматочки й створювали чудові та неповторні візерунки. І радісно, і весело, і розлучатися не хочеться з цим чарівним світом краси. Коли бачиш нескінченно складні візерунки, розумієш, що світ безмежний, як і людська фантазія.

Калейдоскоп — це джерело натхнення. Хто ж у цьому сумнівається? Ось і життя вчителя схоже на калейдоскоп. Начебто й елементи одні й ті самі: учні, вчитель, навчальний центр, а щодня нова картинка — особлива, неповторна.

«Школа — найдивовижніша лабораторія, що нагадує калейдоскоп із розмаїттям загадкових і дивних візерунків, тому що в ній створюється неповторне й чудове майбутнє...»

У калейдоскопі подій завдання вчителя — дати дитині можливість не лише отримати готове, а й відкрити щось самостійно; спонукати учнів мислити, самостійно приймати рішення, навчити робити наукові відкриття, самостійно здобувати знання, оскільки в сучасному світі кожній людині доводиться знову і знову вчитися.

Тож нехай змінюються картинки у вашому щоденному калейдоскопі. Й нехай їх буде більше яскравих, красивих і радісних, а менше — сірих, непоказних і сумних.

Приємної мандрівки !!!

/Files/images/averkeva/rzne/Диплом копия.png

/Files/images/averkeva/rzne/сканирование.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0002 (2).jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0001.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0006.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0004.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0028.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0027.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0010.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0011.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0012.jpg/Files/images/averkeva/сканирование0009.jpg/Files/images/averkeva/сканирование0008.jpg/Files/images/averkeva/rzne/сканирование0005.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi

  • Володимир Максимович

    2014-03-22 15:27:01

    Є підстава гордитися своєю дочкою!...

  • Тетяна

    2014-03-22 13:43:08

    Молодець!!!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.